Kimler, Neden Boy Uzatan Ayakkabı Tercih Eder ?

Yapılan bilimsel araştırmalar göstermiştir ki boyun uzun olması, kişiye özgüven artışı sağlayarak sosyal hayattaki mutluluk ve başarısını olumlu yönde etkiler. Yayınlanan son verilere bakarak Türk erkeğinin ortalama boyunun 1,72cm uzunluğunda olduğunu görüyoruz. Sosyal hayatlarında boyundan rahatsız olan her birey bunun en hızlı ve güvenilir ve rahat çözümü olarak boy uzatan ayakkabıları tercih etmektedir.

Boy Uzatan Erkek Ayakkabılarının En Yaygın Kullanım Alanı Nedir?

Kadınlar gibi modern erkeklerin de düğün, kutlama ve bayramlar gibi özel günlerinde öz bakım ve giyimlerine daha fazla dikkat ettikleri gözlemlenir. Bu özeni gösterirken boy konusunda da gizli topuklu ayakkabıları tercih ederek şıklıklarını tamamlarlar.

Boyu uzun olduğu halde eşleri uzun olan beyler de, eşleri topuklu ayakkabıları tercih ettiği zamanlarda kendilerini kısa hissetmemek için de içten topuklu erkek ayakkabılarını tercih eder.

Boy Uzatan Ayakkabıların Hepsi Klasik Model Midir?

Sadece klasik veya damatlık olarak değil günlük spor şıklıktan yana olanlar için de birçok boy uzatan erkek spor ayakkabı seçeneği mevcuttur. Ayrıca sonbahar ve kış sezonları için hazırladığımız içi polarlı su geçirmez Chelsea model kısa botlarımız da çok sevilen ürünlerimizdendir.

İçten Topuklu Erkek Ayakkabıları Dışarıdan Belli Olur mu?

Bu tasarımlar dışarıdan fark edilmediği gibi, gizli topuklu boy uzatan ayakkabı kullanan bireyler de ayak rahatlığı açısından normal kesim bir ayakkabıdan farksız olduğunu, ortalama 2-3 gün içerisinde ayaklarının ayakkabıya uyum sağladığını görecektir. Ayakkabının içerisindeki boy uzatan gizli tabanlığın ayak ortopedisine uyumu ve yumuşaklığı uzun süreler ayakta durulsa bile rahatlık ve konfor hissi vermektedir.

Amacımız insanlara pozitif yönde etki edecek ürünler sunarak onların sosyal hayatta daha mutlu ve başarılı olmalarına katkıda bulunmaktır.

Boy Uzatan Ayakkabı Kaç cm’e Kadar Uzatır?
Gizli Topuklu Boy Uzatan Erkek Spor Ayakkabılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepetim
Dilek listesi
Son Görüntülenen
Kategoriler
Whatsapp