Elevold Marka Boy Uzatan Tabanlık Nasıl Kullanılır?

Boylarından şikayetçi olan ve daha uzun görünmek isteyenler için özel olarak tasarlamış olduğumuz boy uzatan tabanlık ürünümüz hem erkek hem de kadınların kullanımına uygundur. Piyasadaki diğer hava yastıklı yumuşak tabanlıklara benzemediği için kullanım sırasında ayakta ağrı-batma gibi hisler yaratmaz. Kullanım sırasında ayakkabınızın iç yapısına hiçbir zararı olmaz. Tam boy yani parmak ucundan topuğa kadar yerleşen bir tabanlık olduğu için kullanım esnasında kayma, yan dönme veya havaya kalkma gibi istenmeyen, rahatsızlık verici kötü durumlar yaşanmaz.

Hammaddesi poliüretan olup özellikleri aşağıda sıralanmıştır :

Hangi Ayakkabılar ile Boy Uzatan Tabanlık Kullanmak Daha Uygun Olur?

İç hacmi geniş ve bilek kısmı normalden daha yüksek ayakkabılarla kullanılması önerilir. 39-42 ve 43-46 uyumlu olmak üzere iki bedeni mevcuttur. Tabanlığın arkasında belirtilmiş numara alanlarına göre makas yardımıyla dikkatlice kesim yaparak giydiğiniz ayakkabının içerisine tam olarak yerleştirme sağlayabilirsiniz. Gizli topuklu ayakkabılarımızın içinde kullandığımız tabanlıklara benzer fakat aynı ürün değildir.

Nasıl Sipariş Verebiliriz?

Boy uzatan ayakkabılarımız gibi, bu ürünümüze Trendyol, Hepsiburada, N11 ve Çiçeksepeti üzerinden sipariş verebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için Whatsapp hattımızdan ulaşarak sorularınızı yöneltebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Amacımız insanlara pozitif yönde etki edecek ürünler sunarak onların sosyal hayatta daha mutlu ve başarılı olmalarına katkıda bulunmaktır.

Boy Uzatan Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?
Türkiye Boy Ortalaması 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boş
200 TL indirim
%10 indirim
%15 indirim
300 TL indirim
500 TL İndirim
Boş
200 TL indirim
%10 indirim
%15 indirim
300 TL indirim
500 TL İndirim
Kurban bayramı hediyenizi kazanın!
Email adresini gir ve çarkı çevir, hediyelerin tadını çıkar!
Kurallar
  • Her kullanıcı 1 kez çevirebilir.
  • Sipariş sonrası spam yapmaya çalışan kişilerin siparişi iptal edilebilir.
  • Kuponların son kullanım tarihi 30 Haziran 2024'tür.
Sepetim
Dilek listesi
Son Görüntülenen
Kategoriler
Whatsapp