Boy Uzatan Ayakkabı

Boyunun kısa olması, bireylerin kendilerini fiziksel olarak rahatsız hissetmelerine ve sosyal çevrelerinde dezavantaj yaşamalarına neden olabilir. Toplum genelinde uzun boylu olmanın daha çekici ve avantajlı görülmesi, kısa boylu bireylerin boy uzunluğunu artırmak amacıyla çeşitli yöntemler araştırmasına yol açabilmektedir. Bu yöntemler arasında egzersiz rutinleri, beslenme değişiklikleri ve cerrahi müdahaleler bulunmaktadır. Ancak herkes için bu yöntemleri uygulamak ya da verim almak her zaman mümkün olmadığından, kişiler daha basit fakat etkili yöntemler arayışına girmektedirler. Biz de tam olarak bu ihtiyacı karşılamak için sizlere boy uzatan ayakkabı modellerimizden ve kullanım şekillerinden bahsedeceğiz.

Boy Uzatan Ayakkabı Ne İşe Yarar?

Boy uzatma ayakkabıları kısa boylu bireylerin rahatlıkla kullanabileceği ve bu sayede de boylarını 5cm ila 10cm arasında daha yüksek gösterecek aksesuar çeşitleridir. Bu ayakkabılar sayesinde hem bireyler daha uzun hem de daha iyi ve dik bir duruş sayesinde daha özgüvenli gözükürler. Uzun boy ve dik bir duruş bazen farkında olmasak da aslında bizi özgüvenli gösteren önemli unsurlar arasındadır.

Boy uzatma ayakkabılarının içerisinde boy uzatıcı tabanlar vardır. Bu tabanlar da seçmiş olduğunuz ürüne göre farklı uzunluklarda bulunmaktadır. Bu iç tabanlar dışarıdan bakıldıklarında belli olmadığından dolayı herkes rahatlıkla kullanabilmektedir. Eğer iç tabanlar konforu ya da dayanıklılığı gibi konularda aklınıza takılan sorular varsa “Elevold marka boy uzatan tabanlık nasıl kullanılır?” yazımıza göz atabilirsiniz.

Elevold Gizli Topuklu Ayakkabı Modellerimiz

Elevold olarak ana amacımız konforunuzdan da ödün vermeden gizli topuklu ayakkabı modellerimiz sayesinde boyunuzu uzun gösterebilmeniz. Hem günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz spor ayakkabılarımız hem de özel davetlerde tercih edebileceğiniz klasik ayakkabı modellerimiz sayesinde boyunuzun kolayca uzun gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca şu noktayı da özellikle belirtmek istiyoruz ki sizlere sunduğumuz ayakkabı modellerimiz spor ya da klasik ayakkabı fark etmeksizin tamamen ayak konforunuzu sağlayacak şekilde tasarlanmıştır çünkü kullanacağınız ayakkabı gün içerisinde atacağınız her adımda ayak sağlığınız için çok önemlidir.

Gizli Topuklu Kadın Spor Ayakkabı

Fiziksel görünümüne önem veren kadınlar gün içerisinde çoğunlukla topuklu ayakkabı tercih etmek durumunda kalabilmektedir. Bu topuklu ayakkabılar her ne kadar şık görünse ya da boyu uzun göstermeye yardımcı olsa da bir noktadan sonra ciddi ayak ve bacak ağrılarına sebep olabilmektedir. Bu yüzden de sürekli olarak topuklu ayakkabı kullanımının çok da sağlıklı bir tercih olduğunu söylememiz pek mümkün değildir. Eğer siz de artık topuklu ayakkabı giymekten yorulduysanız ya da daha ciddi ağrılarınız söz konusuysa, konforunuzdan asla ödün vermeden kullanabileceğiniz birbirinden şık ve çeşitli gizli topuklu spor ayakkabılarımıza göz atabilirsiniz. Bu ayakkabılar sayesinde spor ayakkabı rahatlığının keyfini sürerken aynı zamanda boyunuzu da uzun gösterebilirsiniz.

Gizli Topuklu Erkek Spor Ayakkabı

Kısa boylu erkeklerin kadınlar gibi topuklu ayakkabı kullanma tercihleri söz konusu değildir. Ancak burada güzel bir haber verebiliriz ki erkekler için boyu 10cm’e kadar uzun gösteren gizli topuklu spor ayakkabılarımız mevcut. Dilerseniz spor yaparken dilerseniz günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz spor ayakkabı modellerimiz arasından tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca yukarıda da bahsettiğimiz gibi ayakkabılarımızın tümü ayak konforunuzun ve sağlığınızın korunacağı şekilde tasarlandı. Bu yüzden de gizli topuğu olduğu için ayak ya da bacak ağrılarınızın olabileceğinizi düşünmenize hiç gerek yok. Dilediğiniz modeli seçerek uzun boylu gözükmenin ve şıklığın keyfini çıkarabilirsiniz.

Türkiye Boy Ortalaması 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepetim
Dilek listesi
Son Görüntülenen
Kategoriler
Whatsapp