Elevold nedir?

Başında bir psikolojik danışmanın olduğu Elevold, siz değerli müşterilerimizi anlama ve hizmet etme çabasıyla kurulmuştur. Ekibimiz yıllardır kısa boylu hisseden ve daha uzun boylu görünmeyi hayal edenlere en iyi çözümler için çalışmalarını sürdürmektedir. Merkezi İstanbul’da yer alan şirketimiz boy uzatan ayakkabı ve gizli tabanlık sektörünün öncülerindendir.

Elevold'da Her Şey İnsandır

Amacımız insanlara pozitif yönde etki edecek ürünler sunarak onların sosyal hayatta daha mutlu ve başarılı olmalarına katkıda bulunmaktır.

Hiçbir zaman vizyonumuzdan ödün vermeyiz; her gün sunduğumuz ürün ve hizmet kalitemiz ile insanları daha iyi ve rahat hissettirmeye çabalarız.

Elevold Gizli Topuklu Ayakkabıları Hakkında

Elevold, erkek için gizli topuklu ayakkabı alanında geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Elevold’da spor ve günlük modellerden, şık ve trendleri yakından takip eden birçok farklı şeçeneğe ulaşabilirsiniz.

Bizi emsallerinden ayıran en önemli nokta ayakkabının içerisindeki gizli tabanlık uzun süreler ayakta durulsa bile ayak ortopedisine uyumu ve taban yumuşaklığı sayesinde rahatlık ve konfor hissi vermesidir.

Diğer önemli husus ise bu tasarımların dışarıdan fark edilmeyecek ve giyildiğinde ayaktan çıkacakmış gibi bir his oluşturmayacak biçimde yapılmasıdır.

Ürünlerimizin hammaddelerini seçerken sezonluk olarak değil dört mevsim kullanıma uygun olmasını tercih ediyoruz. Bu sebeple ayakkabılarımız iç astarı dahil olmak üzere dış yüzü tamamen hakiki deriden imal edilmektedir. Dış tabanlar ise spor ve sneaker modellerde eva taban, klasiklerde ise jurdan ve İtalyan kösele de denilen neolit taban kullanılmaktadır.

Elevold Gizli Topuklu Ayakkabıları Nasıl Sipariş Edilebilir?

elevold.com sitesinden ürünlerimizi inceleyip sipariş oluşturabilir, whatsapp hattı üzerinden sorularınızı 7/24 bize ulaştırabilirsiniz.
Ayrıca Trendyol, N11, Hepsiburada ve Çiçeksepeti üzerinden de Elevold isimli mağazalarımızdan sipariş oluşturabilirsiniz.

Sepetim
Kapalı Dilek listesi
Kapalı Son Görüntülenen
Kategoriler