Gizli Topuklu Boy Uzatan Erkek Spor Ayakkabılar

Boy uzatan erkek ayakkabıların kullanım alanı sadece klasik veya damatlık değildir. Spor bir tarza sahip erkekler ve günlük hayatta rahatından ödün vermek istemeyenler için de son model gizli topuklu erkek spor ayakkabılarıyla boy uzatmak mümkündür. Dışarıdan fark edilmeyeceği için kısa paçalı pantolonlar, denimler, eşofmanlar ve şortlarla bile kullanımında rahatsızlık vermez.

Gizli topuklu erkek spor ayakkabı tasarımları dışarıdan fark edilmediği gibi, boy uzatan ayakkabı kullanan bireyler de ayak rahatlığı açısından normal kesim bir ayakkabıdan farksız olduğunu, ortalama 2-3 gün içerisinde ayaklarının ayakkabıya uyum sağladığını görecektir. Ayakkabının içerisindeki boy uzatan gizli tabanlığın ayak ortopedisine uyumu ve yumuşaklığı uzun süreler ayakta durulsa bile rahatlık ve konfor hissi vermektedir.

https://www.instagram.com/p/CuWdl57Afoe/ Linke tıklayarak spor modellerimizin giyilmiş halini görebileceğiniz videomuza ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/Cu306nJIOyf/ Bu link üzerinden birkaç model için kombin önerilerini inceleyebilirsiniz.

Boy Uzatan Erkek Spor Ayakkabılar Kaç Cm Yükseltir?

Boy uzatan erkek spor ayakkabılar ortalama +7cm olmakla beraber, müşterilerin tercihine ve modelin uyumluluğuna bağlı olarak +5cm’den +9cm’e kadar uzama sağlar.

Erkek giyim ve ayakkabı sektöründeki gelişmeler sayesinde bulunan gizli topuklu ayakkabı tasarımları, erkeklerin özgüvenini yukarı yönde etkileyerek sosyal hayatlarındaki mutluluk ve başarıyı arttırmaktadır.

Amacımız insanlara pozitif yönde etki edecek ürünler sunarak onların sosyal hayatta daha mutlu ve başarılı olmalarına katkıda bulunmaktır.

Kimler, Neden Boy Uzatan Ayakkabı Tercih Eder ?
Boy Uzatan Ayakkabı ve Farklı Aparatlar Kullanan Ünlüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepetim
Dilek listesi
Son Görüntülenen
Kategoriler
Whatsapp