Boy Uzatan Ayakkabı Kaç cm’e Kadar Uzatır?

Gizli topuklu ayakkabılar, ideali ortalama +7cm yükseklikte olmakla beraber, değerli müşterilerin kullanım tercihine bağlı olarak +5cm’den +9cm yüksekliğe kadar uzama sağlamaktadır.

Gizli Topuklu Erkek Ayakkabılarında Küçük Numara Bulabilir Miyim?

Yayınlanan son verilere bakarak Türk erkeğinin ortalama boyunun 1,72cm uzunluğunda ve ortalama ayak numarasının 42 olduğunu görüyoruz. Boyun uzunluğu ve kısalığına paralel olarak ayak numarası da değişmektedir. Bu sebeple kısa boylu bireylerin ayak numaraları da küçüleceğinden gizli topuklu erkek ayakkabılarında 38-39 numaralar bile çok rahat bulunmaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabılar Rahat Mıdır?

Boy uzatan ayakkabı kullanan bireyler de ayak rahatlığı açısından normal kesim bir ayakkabıdan farksız olduğunu, ortalama 2-3 gün içerisinde ayaklarının ayakkabıya uyum sağladığını görecektir. Dışarıdan asla fark edilmeyeceği için kısa paçalı pantolonlar ve spor modeller için şortlarla bile kullanımında rahatsızlık vermez. Hangi boy uzatan ayakkabıları hangi pantolonlar ile daha doğru kombinleyebileceğinizi öğrenmek için buradan ilgili blog yazısına geçebilirsiniz.

Gizli Topuklu Ayakkabı veya Boy Uzatan Ayakkabı Nedir?
Kimler, Neden Boy Uzatan Ayakkabı Tercih Eder ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepetim
Dilek listesi
Son Görüntülenen
Kategoriler
Whatsapp