Boy Uzatan Ayakkabı Kullanım Farkı

Boy uzatan ayakkabı, standart ayakkabılardan farklı olarak topuktan yükselen kısmı daha yüksek tasarlanan ve buna uygun özel kalıplar yardımıyla mahir ellerde kesilerek hazırlanan, içerisine gizlenen extra yükseltici taban ile desteklenerek hakiki deri malzemeden üretilmiş ayakkabılardır.

Elevold marka boy uzatan gizli topuklu ayakkabılarımızı tercih eden kişiler ile yaptığımız çekimler sonrası elde ettiğimiz, ayakkabısız ve ayakkabılı fotoğraflar arasındaki boy farkını net olarak görebilmeniz için siz değerli müşterilerimize yardımcı olacak görseller hazırladık.

Fotoğraftaki müşterimiz süet bağcıklı model ayakkabıyı tercih ederek +7 cm uzama elde etmiştir.

Fotoğraftaki müşterimiz en çok tercih edilen Aksesuar Detaylı Oxford Model Deri +7/+9 Cm Boy Uzatan Gizli Topuk Erkek Ayakkabı Damatlık Kundura modelini seçerek +7 cm uzama elde etmiştir.

Fotoğraftaki müşterimiz en çok tercih edilen Aksesuar Detaylı Oxford Model Deri +7/+9 Cm Boy Uzatan Gizli Topuk Erkek Ayakkabı Damatlık Kundura  modelini seçerek +9 cm uzama elde etmiştir.

Fotoğraftaki müşterimiz en çok tercih edilen El Yapımı Kahverengi Oxford Model +7/ 9 Cm Boy Uzatan Gizli Topuklu Erkek Ayakkabı Damatlık Kundura modelini seçerek +9 cm uzama elde etmiştir.

Elevold markalı boy uzatan gizli topuklu ayakkabımızı tercih eden bireylerin ayakkabılarımız ile elde edeceği uzama yukarıdaki görsellerde açıkça görülmektedir.

Erkek giyim ve ayakkabı sektöründeki gelişmeler sayesinde bulunan bu son teknoloji gizli topuklu boy uzatan ayakkabı tasarımları, erkeklerin özgüvenini yukarı yönde etkileyerek sosyal hayatlarındaki mutluluk ve başarıyı arttırmaktadır.

Amacımız insanlara pozitif yönde etki edecek ürünler sunarak onların sosyal hayatta daha mutlu ve başarılı olmalarına katkıda bulunmaktır.

Hangi Gizli Topuklu Ayakkabı, Hangi Pantolonla Kombinlenir ?
Boy Uzatan Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepetim
Dilek listesi
Son Görüntülenen
Kategoriler
Whatsapp