Boy Uzatan Ayakkabı ve Farklı Aparatlar Kullanan Ünlüler

Boy Uzatan Ayakkabı Kullanan Ünlüler

Kimi ünlüler özel hayatlarında boylarıyla barışıkken, sahnede heybetli görünmek için farklı çözüm yollarına başvurmaktadır. Bunlara en iyi örnek 1,69 boyundaki mega starımız Tarkan’ın boyu uzun görünsün diye konserleri sırasında boy uzatan ayakkabılar tercih ettiğini biliyoruz. Gizli topuklu ayakkabılar hızlı çözüm arayanlar tarafından özel günlerde pratik ve ergonomik olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. 1.68 boyundaki Kenan Doğulu da aynı yöntem ile boyunu 7-9 cm’e kadar uzun gösteriyor.

Boy Uzatma Aparatları Kullanan Ünlüler

Hazal Kaya ve Beren Saat’in ise uzun görünmek için içten topuklu ayakkabı giymekten farklı bir yöntemleri var. 1,60 boyundaki Hazal Kaya’nın “Adını Feriha Koydum” adlı dizinin çekimlerinde, ayağının altına takoz koyduğunu öğrenmek, izleyicilere şok etkisi yaratmıştı. Bunun üzerine Hazal Kaya, takoz kullanmanın sahnede bir gereklilik olduğunu söylemişti. Çünkü rol arkadaşı Çağatay Ulusoy 1,88 boyundaydı. Hazal Kaya, açıklamasında boyunun kısa olmasını asla kendine dert etmediğini de açıklamıştı. Daha sonraki yapımlarında da takoz kullanmaya devam eden oyuncu karelerini kendi çekerek magazinlere servis etmiştir.

Sonrasında Beren Saat’in de “Fatma Gül’ün Suçu Ne” adlı dizide takoz yöntemiyle boyunu uzun gösterdiği öğrenildi. Beren Saat 1,67 boyundayken, rol arkadaşı Engin Akyürek 1,90 boyundaydı. Takozlu fotoğraflar medyada uzun uzun konuşuldu.

Eski Fransa cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy kendisinden uzun liderler ile arasındaki boy farkını kapatmanın yöntemi olarak hem gizli topuklu boy uzatan ayakkabıları tercih ediyor hem de konuşmalarını yaparken takoz kullanıyor. Fransız televizyonu Canal Plus’ta yayınlanan görüntülerde, Sarkozy’nin tören sırasında yaptığı konuşmadan hemen önce takozunun kürsünün önüne konulduğu görülmüştü.

Gizli Topuklu Boy Uzatan Erkek Spor Ayakkabılar
Gizli Topuklu Ayakkabılar İle Daha Uzun Boylu Görünmek Mümkün Mü ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepetim
Dilek listesi
Son Görüntülenen
Kategoriler
Whatsapp