Gizli Topuklu Ayakkabı veya Boy Uzatan Ayakkabı Nedir?

Gizli topuklu ayakkabı veya boy uzatan ayakkabı, standart ayakkabılardan farklı olarak topuktan yükselen kısmı gizli topuk olarak kullanılacak yükseltici tabanlığa uygun ölçülerde daha yüksek tasarlanmaktadır. Ardından buna uygun özel kalıplar yardımıyla mahir ellerde kesilerek tamamen el yapımı olarak hazırlanarak, içerisine gizlenen içten topuklu yükseltici taban ile desteklenerek hakiki deri malzemeden üretilmektedir.

Gizli Topuklu Boy Uzatan Ayakkabılar Dışarıdan Anlaşılır mı?

Bu tasarımlar dışarıdan fark edilmediği gibi, gizli topuklu boy uzatan ayakkabı kullanan bireyler de ayak rahatlığı açısından normal kesim bir ayakkabıdan farksız olduğunu, ortalama 2-3 gün içerisinde ayaklarının ayakkabıya uyum sağladığını görecektir. Ayakkabının içerisindeki boy uzatan gizli tabanlığın ayak ortopedisine uyumu ve yumuşaklığı uzun süreler ayakta durulsa bile rahatlık ve konfor hissi vermektedir.

Neden Gizli Topuklu Boy Uzatan Ayakkabı Giymeliyim?

Erkek giyim ve ayakkabı sektöründeki gelişmeler sayesinde bulunan bu son teknoloji gizli topuklu boy uzatan ayakkabı tasarımları, erkeklerin özgüvenini yukarı yönde etkileyerek sosyal hayatlarındaki mutluluk ve başarıyı arttırmaktadır.

Amacımız insanlara pozitif yönde etki edecek ürünler sunarak onların sosyal hayatta daha mutlu ve başarılı olmalarına katkıda bulunmaktır.

Gizli topuklu erkek ayakkabılarının uzatma ölçülerini öğrenmek içi bir sonraki blog yazımızı buradan ziyaret edebilirsiniz.

Boy Uzatan Ayakkabı Kaç cm’e Kadar Uzatır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepetim
Dilek listesi
Son Görüntülenen
Kategoriler
Whatsapp